کره ای ، دانلود ، آهنگ ، سریال
خوش آمدید
شما میتوانید با عضویت در این سایت به جمع ما بپیوندید و مطلب و هر نظری که دارید بنویسید یا مطلبی که میخواهید بگذارید و بینید
عضویت بسیار سریع است
کره ای ، دانلود ، آهنگ ، سریال
خوش آمدید
شما میتوانید با عضویت در این سایت به جمع ما بپیوندید و مطلب و هر نظری که دارید بنویسید یا مطلبی که میخواهید بگذارید و بینید
عضویت بسیار سریع است

فروم اختصاصی فارسی1,عکس های کره ای,اخبار کره ای,,سریال کره ای,فیلم,عکس,دانلود,اهنگ,

HomeportalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!

Go down 
+17
Persy
Reyhaneh
رابعه
fatima
مانی
generalx
mohammad
samsamy
animeshop
samsoon
youri
SaharNaz
پارميس
javad
avesta
Emad
soosoo
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
SaharNaz
شاگرد
شاگرد
SaharNaz

تعداد پست ها : 160
امتیازات : 225
اعتبار و شهرت : 24
زمان پیوستن به سایت : 2010-01-31
مکان : تهران

خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:53 am

generalx wrote:
آخه مشکل اکثر شما دخترا (بانوان گرامی من شرمندم) اینه که متوجه حرف درست نمیشید .
اما مشکلی نداره اگر شما دخترا کمبود احترام دارید پس ما مردا کمکتون میکنیم.(خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد)

حسین خان احتمالا دوست نداری که خانمهارو بر علیه ات بشورونم خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 10484
دخترا کمبود احترام ندارن یه خورده دوست دارن آداب و معاشرت رو نشون شما پسرا بدن
خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454
پارمیس عزیزم من معذرت میخوام شما به دل نگیر
خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454
راستی بچه ها دیگه تاپیک رو به انحراف نکشیدخودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 780875
Back to top Go down
youri
فوق حرفه ای
فوق حرفه ای
youri

تعداد پست ها : 427
امتیازات : 563
اعتبار و شهرت : 37
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-01

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 12:02 pm

با سحر موافقم اهلان این آخا عماد میاد جمیعن شوتمون میکنه بیروناااا خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454
خلاصه از ما گفتن بــــــــــــود خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 149127
Back to top Go down
generalx
تازه کار
تازه کار
generalx

تعداد پست ها : 60
امتیازات : 116
اعتبار و شهرت : 26
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-02
مکان : AHWAZ

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 12:06 pm

اه آفرین به دخترا...
باشه ببخشید
Back to top Go down
رابعه
شاگرد ممتاز
شاگرد ممتاز
رابعه

تعداد پست ها : 207
امتیازات : 328
اعتبار و شهرت : 45
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-22
مکان : زير سايه خدا

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 12:23 pm

generalx wrote:
اه آفرین به دخترا...
باشه ببخشید

داداش جان چرا اينقدر زود كوتاه مياي
بدو بيا لتس تالك
اگه يار كمكي هم ميخواي صدا كن بياد
Back to top Go down
SaharNaz
شاگرد
شاگرد
SaharNaz

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 12:25 pm

generalx wrote:
اه آفرین به دخترا...
باشه ببخشید

ناراحت نشو خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 352532 منم مثل تو شوخی کردم

Back to top Go down
پارميس
شاگرد ممتاز
شاگرد ممتاز
پارميس

تعداد پست ها : 202
امتیازات : 256
اعتبار و شهرت : 30
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-03
مکان : قم

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 12:55 pm

generalx wrote:
آخه مشکل اکثر شما دخترا (بانوان گرامی من شرمندم) اینه که متوجه حرف درست نمیشید .
اما مشکلی نداره اگر شما دخترا کمبود احترام دارید پس ما مردا کمکتون میکنیم.(خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد)

شما مردا Exclamation كمك ميخواين عمرا" بتونين كمك كنين
فقط زحمت زياد ميكنين ( باپوزش از اقايون ديگه )

بقيه حرفا تو letS talk
Back to top Go down
Reyhaneh

Reyhaneh

تعداد پست ها : 17
امتیازات : 47
اعتبار و شهرت : 10
مکان : Neverland

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 1:57 pm

youri wrote:
ریحان و میتی شماها خوئتونو واس بقیه معرفی نکردینا خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_wink
شماهم ی چیز از خودتون بگین دیگه خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_smile
من از این قرتی بازیا خوشم نمیاد خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_rr
این کار بچه سوسولاست خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_biggrin
Back to top Go down
رابعه
شاگرد ممتاز
شاگرد ممتاز
رابعه

تعداد پست ها : 207
امتیازات : 328
اعتبار و شهرت : 45
مکان : زير سايه خدا

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 3:05 pm

Reyhaneh wrote:
youri wrote:
ریحان و میتی شماها خوئتونو واس بقیه معرفی نکردینا خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_wink
شماهم ی چیز از خودتون بگین دیگه خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_smile
من از این قرتی بازیا خوشم نمیاد خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_rr
این کار بچه سوسولاست خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_biggrin

ميگم منظورت با من و ماني و فاطمه و پارميس و سحر و محمد و حسين يوري و سمانه بود :question:

راستي عزيزم جديدا به بچه سوسول ها ميگن فشن afro يعني ما قرتي هستيمking آخ جون bounce
ياد اين شعر معروف افتادم
شاعر ميگه :
آهاي قرتي ، قرتي ، قرتي آهاي ...... آهاي قرتي ، قرتي ، قرتي ور بپري lol!
Back to top Go down
fatima
تازه کار
تازه کار
fatima

تعداد پست ها : 64
امتیازات : 98
اعتبار و شهرت : 6

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeTue Feb 23, 2010 6:03 pm

خیلی ممنون ریحانه جان
البته من ریحانو میشناسم بخاطر بیحوصله بودنش نمیاد خودشو معرفی کنه مثلا اگه مطلب طولانی باشه ریحانه فقط چند کلمه ی اولو حوصلش میشه بخونه خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 64767
Back to top Go down
Persy
اماتور
اماتور
Persy

تعداد پست ها : 34
امتیازات : 35
اعتبار و شهرت : 1
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-23

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 7:27 am

سلام
اسمم محمد جواده ولی جواد یا جوات یا جفات یا به قول برادر بی وجدانم جگولی هم صدام می کنند.
اینجا هم پرسی نامیده میشم .البته یه خیانتکاری همینجا پپسی خطابم کرده که اگه دستم به سیبیلاش برسه...
25‏ اسفند همین سال 21 سالم تمومه.
شاغل هم هستم.دقت کنید خواهشا! شغال نه،شاغل!
در حال حاظر مجرد میباشم و در صدد ازدواج به سر میبرم.یاد بگیرید از من!
دیگه چی باید بگم؟
آهان.شماره ی پام هم 45 هستش.بپا باهام در نیوفتی!

خوب اینا که کمی شوخی بود.خیلی خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم دوباره دوستان دور هم جمع شدن.خدا باعث و بانیش رو رحمت کنه.
چیز دیگه ای اگه خواستید تعارف نکنید.تعارف ماله اصفهانیاست.
Back to top Go down
SaharNaz
شاگرد
شاگرد
SaharNaz

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 7:34 am

Persy wrote:
.

چیه کفشات پاره شده هم میگی تولدت کی هستش هم شماره پات چنده؟؟؟؟؟؟؟ خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 10484 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 10484 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 10484 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 10484
ولی عمرا هیچکس برات کادو کفش نمیگیره خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454
در ضمن فکر نکنم کسی هم حاضر باشه به تو زن بده خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 114918 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 114918 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 114918 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 114918
خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 32216
Back to top Go down
mohammad
تازه کار
تازه کار
mohammad

تعداد پست ها : 73
امتیازات : 118
اعتبار و شهرت : 20
مکان : T3hR/-\N

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 7:43 am

سلام به همه بچه های قدیمی و جدید .
به عنوان سخنگوی فوروم Smile3 مقدمتون گل باران باد lol!
Back to top Go down
Persy
اماتور
اماتور
Persy

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 7:48 am

کسی به من زن نمیده؟!بنده خدا تا حالا چندتا خواستگار برام اومده رد کردم.حالا چه برسه به اینکه خواستگاری هم برم.
Back to top Go down
Persy
اماتور
اماتور
Persy

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 7:51 am

mohammad wrote:
سلام به همه بچه های قدیمی و جدید .
به عنوان سخنگوی فوروم Smile3 مقدمتون گل باران باد lol!
سلام عزیز جون.
میگم کودوم محمد هستی؟
محمد موتسارتی؟
Back to top Go down
fatima
تازه کار
تازه کار
fatima

تعداد پست ها : 64
امتیازات : 98
اعتبار و شهرت : 6

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 10:47 am

پرسی و محمد خوش اومدین
Back to top Go down
youri
فوق حرفه ای
فوق حرفه ای
youri

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 12:22 pm

Persy wrote:
سلام
اسمم محمد جواده ولی جواد یا جوات یا جفات یا به قول برادر بی وجدانم جگولی هم صدام می کنند.
اینجا هم پرسی نامیده میشم .البته یه خیانتکاری همینجا پپسی خطابم کرده که اگه دستم به سیبیلاش برسه...
شاغل هم هستم.دقت کنید خواهشا! شغال نه،شاغل!
دیگه چی باید بگم؟

خوب اینا که کمی شوخی بود.خیلی خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم دوباره دوستان دور هم جمع شدن.خدا باعث و بانیش رو رحمت کنه.
چیز دیگه ای اگه خواستید تعارف نکنید.تعارف ماله اصفهانیاست.

شیطوری پپسی کولای من ؟ خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 302250
خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454 خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454
خوف کاری کردی اومدی خفن دلم بلات تنگولیده بود خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 149127
Back to top Go down
Persy
اماتور
اماتور
Persy

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 12:34 pm

مرسی یولی خانوم.منم تنگیده بودم.
میدونی که،دل به دل لوله کشیه.
یکم غریبم اینجا.نمیتونم با موبایل شکلک بذارم.
راستی،یه زمانی یی سایت داشتی.تعطیل کردی؟حوصلشو نداشتی؟
Back to top Go down
youri
فوق حرفه ای
فوق حرفه ای
youri

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 12:36 pm

وخت نداشتم در اونو تخته کردم خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_biggrin
حالا یکی دیگه زدیم با بچه ها . . . بهد لینکشو میدم خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_razz
راسی ی عسکی چیزی بزا واس آوتارت خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_mad
Back to top Go down
Persy
اماتور
اماتور
Persy

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 12:43 pm

باوشه.ویزارم.فردا شب ایشالا.الان چلاخم!
Back to top Go down
پارميس
شاگرد ممتاز
شاگرد ممتاز
پارميس

تعداد پست ها : 202
امتیازات : 256
اعتبار و شهرت : 30
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-03

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 3:26 pm

سلام داداش پرسي گل
خوبي ؟
دلم برات تنگ شده بود
خوش اومدي

:wink-:
Back to top Go down
javad
اماتور
اماتور
javad

امتیازات : 21
اعتبار و شهرت : 2
مکان : خونه ی بابا

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 5:08 pm

خوشحالم که همه ی دوستان قدیم اینجا اومدن
آخ جون دوست جونای جدید مثل دکتر مانی جون
همین اول کاری از دکتر سئوال کنم smile
مانی جون من قلبم وسطش سوراخ شده laugh2 میشه تعمیرش کرد یا بندازمش بیرون یکی دیگه بخرم ؟ Dead

خیلی خوشحالم very happy Bliss sun party music
دلم برای همتون تنگ شده بود Heart
دادا پرسی همنام خودم :razz:\'
چطوری ؟ خوبی شاه پسر ؟ کار و بارت چطوره ؟
بیا جای ما کفاشی آشنا هست هر نوع کفش با هر سایزی بخوای برات سفارشی میگم درست کنه geek
نارسیس
رابعه
سحر
پارمیس
فاطیما
یولی جون
داداش محمد
مهدی
حسین گل

کوچیک همتون هستم
بهمراه مانی دکتر گرانقدر فروم
:idea2:
Back to top Go down
مانی
تازه کار
تازه کار
مانی

تعداد پست ها : 89
امتیازات : 100
اعتبار و شهرت : 5
مکان : تهران.فرانکفورت

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 5:54 pm

سلام جواد جان هر جور میتونی باهاش بساز چون شدیدا کمبود قلب داریم و کلی تو نوبتن پس بسوزو بساز
میتونم بدوزمش برات :Cool:\ یا روفوش کنم :wink-:
من کوچیکتم جواد جان شمارم تو اصفهان دیده بودم اونجا که افتخار اشنایی نداشتم اشالله اینجا بتونم این سعادتو پیدا کنم :idea2:
Back to top Go down
avesta
اماتور
اماتور
avesta

تعداد پست ها : 39
امتیازات : 38
اعتبار و شهرت : -2
مکان : پشت کامپیوتر

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 9:57 am

من آرشم و همین 2 روز پیش بود که منو افرادم ریکی رو زدیم نفله کردیم
خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 728447
خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 63454و من خودم تنهایی 60 نفرو اسیر کردم اونم با چاقو ضامن دار
خواهش میکنم
Back to top Go down
mohammad
تازه کار
تازه کار
mohammad

تعداد پست ها : 73
امتیازات : 118
اعتبار و شهرت : 20
مکان : T3hR/-\N

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 3:10 pm

Persy wrote:

سلام عزیز جون.
میگم کودوم محمد هستی؟
محمد موتسارتی؟

محمد دیگه.rh.mohammad
Back to top Go down
javad
اماتور
اماتور
javad

امتیازات : 21
اعتبار و شهرت : 2
مکان : خونه ی بابا

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 4:16 pm

مانی wrote:
سلام جواد جان هر جور میتونی باهاش بساز چون شدیدا کمبود قلب داریم و کلی تو نوبتن پس بسوزو بساز
میتونم بدوزمش برات :Cool:\ یا روفوش کنم :wink-:
من کوچیکتم جواد جان شمارم تو اصفهان دیده بودم اونجا که افتخار اشنایی نداشتم اشالله اینجا بتونم این سعادتو پیدا کنم :idea2:
نه تو خوب بلد نیستی بدوزی یا روفو کنی ::biggrin:
میدم خیاط محلمون بدوزدش :wink-:
خیلی مخلصم دکتر مانی، شرمنده می فرمایین کم سعادتی از من حقیر بوده Crying or Very sad
انشالله اینجا به بنده افتخار آشنایی بدین و از حضورتون استفاده کنم
باعث افتخاره که با شما دوست باشم santa
امیدوارم دوست خوبی باشم cheers
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!   خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!! - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down

خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر آشنا شیم!!!!
Back to top 
Page 3 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» پیش فرض منوی استارت را سریع تر کنید
» ویکتوریا "معرفی سریال ویکتوریا"