کره ای ، دانلود ، آهنگ ، سریال
خوش آمدید
شما میتوانید با عضویت در این سایت به جمع ما بپیوندید و مطلب و هر نظری که دارید بنویسید یا مطلبی که میخواهید بگذارید و بینید
عضویت بسیار سریع است
کره ای ، دانلود ، آهنگ ، سریال
خوش آمدید
شما میتوانید با عضویت در این سایت به جمع ما بپیوندید و مطلب و هر نظری که دارید بنویسید یا مطلبی که میخواهید بگذارید و بینید
عضویت بسیار سریع است

فروم اختصاصی فارسی1,عکس های کره ای,اخبار کره ای,,سریال کره ای,فیلم,عکس,دانلود,اهنگ,

HomeportalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

kwon boa / boa /كوان بوا

Go down 
2 posters
AuthorMessage
youri
فوق حرفه ای
فوق حرفه ای
youri

تعداد پست ها : 427
امتیازات : 563
اعتبار و شهرت : 37
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-01

kwon boa / boa /كوان بوا Empty
PostSubject: kwon boa / boa /كوان بوا   kwon boa / boa /كوان بوا Icon_minitimeFri Feb 05, 2010 8:07 am

نام اصلی:Kwon Boa 권보아
نام های هنری:BoA/Kkamshi
متولد:November 5, 1986
محل تولد:Guri, Gyeonggi-do, South Korea
قد:160cm
وزن:42kg
گروه خون:AB

دین:مسیحی کاتولیک
تحصیلات: Korean Kent Foreign School
شغل:بازیگر و خواننده
۲ تا برادر بزرگتر از خودش داره.
سرگرمی ها:خواندن/رقص/گوش دادن به آهنگ/دیدن فیلم/خواندن مجله
سبک موزیک مورد علاقه:R&B
خواننده ی مورد علاقه:Whitney Houston

kwon boa / boa /كوان بوا 9292hk7b53qxqxia8k6z

kwon boa / boa /كوان بوا Herz
Back to top Go down
generalx
تازه کار
تازه کار
generalx

تعداد پست ها : 60
امتیازات : 116
اعتبار و شهرت : 26
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-02
مکان : AHWAZ

PostSubject: Re: kwon boa / boa /كوان بوا   kwon boa / boa /كوان بوا Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:05 pm

سلام بازم مرسی از نادیا خانم که در مورد این خواننده مشهور و برجسته کره ای مطلب ارائه دادن و معرفیش رو انجام دادن من خواستم در مورد این خواننده بیشتر توضیح بدم من اصلا این خواننده رو نمیشناسم اما خواستم این مطالب رو بنویسم شاید واسه شما جالب توجه باشه...
این خواننده 23 ساله کره ای الاصل از معدود هنرمندانیست که در خارج از آسیا هم طرفداران قابل توجه ای داره این بازیگر در سال 2000 کار خوش رو به صورت حرفه ای آغاز کرد بعد زا اون با کمپانی اس.ام اینرتیمنت ( از کمپانی های کره ای که در زمینه موسیقی کار میکنه و مهمترین کشفش گروه سوپر جونیور بوده) قرارداد امضا کرد و بعد از آلبوم (پیس بیش) که در سال 2000عرضه شد نوبت به فعالیت گسترده تر رسید او در اواخر سال 2002 با شرکت (آوکس ترامس- از شرکت های مطرح ژاپنی که اسپانسری بیش از 50 خواننده را بر عهده دارد) قرارداد بست.
اون آلبوم (listen to my heart) رو با کمک این شرکت در سال 2002 منتشر کرد
موفقیت های او در عرصه جهانی آنچنان ادامه پیدا کرد که او توانست با کمک شرکت اس.ام اولین آۀبوم انگلیسی زبان خود را با نام (boa) عرضه کند.
برخی کارهای این خواننده مانند jannet jackson و nelly سبک hip-hop و r&b دارند.
...
اما تصمیم گرفتم که آلبوم حدید و انگلیسی زبان این خواننده رو پیدا کنم و واستون بذارم همونطور که گفتم اسم این آلبوم (boa deluce) هستش فعلا اولین تراکش رو با دوکیفیت واسه دانلود میذارم لینک دانلود تراکای بعدی رو هم بعدا اضافه میکنم امیدوارم که خوشتون بیاد
راستی بچه ها تصویریش هم پیدا کردم ولی حجمش بالاست خواستید بگید اونم واسه دانلود میذارم.
:wink-:

kwon boa / boa /كوان بوا Boadeluxecover

کیفیت بالا

کیفیت پایین
Back to top Go down
generalx
تازه کار
تازه کار
generalx

تعداد پست ها : 60
امتیازات : 116
اعتبار و شهرت : 26
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-02
مکان : AHWAZ

PostSubject: Re: kwon boa / boa /كوان بوا   kwon boa / boa /كوان بوا Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:13 pm

generalx wrote:
سلام بازم مرسی از نادیا خانم که در مورد این خواننده مشهور و برجسته کره ای مطلب ارائه دادن و معرفیش رو انجام دادن من خواستم در مورد این خواننده بیشتر توضیح بدم من اصلا این خواننده رو نمیشناسم اما خواستم این مطالب رو بنویسم شاید واسه شما جالب توجه باشه...
این خواننده 23 ساله کره ای الاصل از معدود هنرمندانیست که در خارج از آسیا هم طرفداران قابل توجه ای داره این بازیگر در سال 2000 کار خوش رو به صورت حرفه ای آغاز کرد بعد زا اون با کمپانی اس.ام اینرتیمنت ( از کمپانی های کره ای که در زمینه موسیقی کار میکنه و مهمترین کشفش گروه سوپر جونیور بوده) قرارداد امضا کرد و بعد از آلبوم (پیس بیش) که در سال 2000عرضه شد نوبت به فعالیت گسترده تر رسید او در اواخر سال 2002 با شرکت (آوکس ترامس- از شرکت های مطرح ژاپنی که اسپانسری بیش از 50 خواننده را بر عهده دارد) قرارداد بست.
اون آلبوم (listen to my heart) رو با کمک این شرکت در سال 2002 منتشر کرد
موفقیت های او در عرصه جهانی آنچنان ادامه پیدا کرد که او توانست با کمک شرکت اس.ام اولین آۀبوم انگلیسی زبان خود را با نام (boa) عرضه کند.
برخی کارهای این خواننده مانند jannet jackson و nelly سبک hip-hop و r&b دارند.
...
اما تصمیم گرفتم که آلبوم حدید و انگلیسی زبان این خواننده رو پیدا کنم و واستون بذارم همونطور که گفتم اسم این آلبوم (boa deluxe) هستش فعلا اولین تراکش رو با دوکیفیت واسه دانلود میذارم لینک دانلود تراکای بعدی رو هم بعدا اضافه میکنم امیدوارم که خوشتون بیاد
راستی بچه ها تصویریش هم پیدا کردم ولی حجمش بالاست خواستید بگید اونم واسه دانلود میذارم.
:wink-:

kwon boa / boa /كوان بوا Boadeluxecover

کیفیت بالا

کیفیت پایین
Back to top Go down
youri
فوق حرفه ای
فوق حرفه ای
youri

تعداد پست ها : 427
امتیازات : 563
اعتبار و شهرت : 37
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-01

PostSubject: Re: kwon boa / boa /كوان بوا   kwon boa / boa /كوان بوا Icon_minitimeMon Mar 01, 2010 9:03 pm

مرسی حسین جان . . .جالب بود kwon boa / boa /كوان بوا 780875
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: kwon boa / boa /كوان بوا   kwon boa / boa /كوان بوا Icon_minitime

Back to top Go down

kwon boa / boa /كوان بوا
Back to top 
Page 1 of 1