کره ای ، دانلود ، آهنگ ، سریال
خوش آمدید
شما میتوانید با عضویت در این سایت به جمع ما بپیوندید و مطلب و هر نظری که دارید بنویسید یا مطلبی که میخواهید بگذارید و بینید
عضویت بسیار سریع است
کره ای ، دانلود ، آهنگ ، سریال
خوش آمدید
شما میتوانید با عضویت در این سایت به جمع ما بپیوندید و مطلب و هر نظری که دارید بنویسید یا مطلبی که میخواهید بگذارید و بینید
عضویت بسیار سریع است

فروم اختصاصی فارسی1,عکس های کره ای,اخبار کره ای,,سریال کره ای,فیلم,عکس,دانلود,اهنگ,

HomeportalGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

پرنس جامیونگ گو

Go down 
3 posters
AuthorMessage
SaharNaz
شاگرد
شاگرد
SaharNaz

تعداد پست ها : 160
امتیازات : 225
اعتبار و شهرت : 24
زمان پیوستن به سایت : 2010-01-31
مکان : تهران

پرنس جامیونگ گو Empty
PostSubject: پرنس جامیونگ گو   پرنس جامیونگ گو Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 5:10 pm

من این سریال رو ندیدم بچه ها هر کدومتون دیدین بیاین یه توضیحی راجع بهش بدین میخوام ببینم تا چه حد قشنگهپرنس جامیونگ گو 63454

پرنس جامیونگ گو Jmg3
پرنس جامیونگ گو Jamyunggo-53
پرنس جامیونگ گو Princess_ja_myung_go_201
پرنس جامیونگ گو Ep01
Back to top Go down
مانی
تازه کار
تازه کار
مانی

تعداد پست ها : 89
امتیازات : 100
اعتبار و شهرت : 5
زمان پیوستن به سایت : 2010-02-22
مکان : تهران.فرانکفورت

پرنس جامیونگ گو Empty
PostSubject: Re: پرنس جامیونگ گو   پرنس جامیونگ گو Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 5:39 pm

به نظرم بد نبود اما به گیراییه جومونگ 1و2نبود
من کلا تاریخیای کره ای خیلی دوست دارم
Back to top Go down
رابعه
شاگرد ممتاز
شاگرد ممتاز
رابعه

تعداد پست ها : 207
امتیازات : 328
اعتبار و شهرت : 45
مکان : زير سايه خدا

پرنس جامیونگ گو Empty
PostSubject: Re: پرنس جامیونگ گو   پرنس جامیونگ گو Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 6:59 pm

من اين سريال رو دارم ولي هنوز نديدم ولي يه شش قسمتي خلاصه ازش خوندم و دوسه تا كليپ ازش ديدم

تو قسمت يك يا دو اين سريال رزم بين دو خواهر يه كم تصنعي هست( اونجايي كه طبل رو از بين مي بره )
من از اين تو هوا پرواز كردنا اصلا خوشم نمياد Mad
واقعا حرص مي خورم وقتي از اين صحنه ها مي بينم

به نظر من اگه فيلم يا سريالي قشنگ باشه بايد خلاصه سريال هم برات جالب باشه ولي من اين حس رو نسبت به اين سريال نداشتم
در صورتي كه من سريال تاريخي سودانگ رو اول خلاصه خوندم ولي چون خيلي قشنگ بود خود سريال رو هم ديدم

اين سريال از لحاظ كيفيت ساخت از جومونگ 1 و 2 ضعيف تر هست .
Back to top Go down
مانی
تازه کار
تازه کار
مانی

پرنس جامیونگ گو Empty
PostSubject: Re: پرنس جامیونگ گو   پرنس جامیونگ گو Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 3:36 am

خوب میدونی رابعه جان اخر فیلم همین توضیحو میده که اصلش طبل اصلا دختره وجود نداشته اما چون میخواستن یکم درامم داشته باشه تا گیراییش بیشتر بشه اما جومونگ 1و2بی نهایت قشنگ بود
منم از این سریالا خوشم نمیاد مثلا هونگ... با اینکه هنرمندای خوبی داشت و سریال جالبی بود اما من بخاطر همین حرکتاشون خوشم نیومد با اینکه جالبم بود
Back to top Go down
مانی
تازه کار
تازه کار
مانی

پرنس جامیونگ گو Empty
PostSubject: Re: پرنس جامیونگ گو   پرنس جامیونگ گو Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 3:47 am

سحرناز جان امیدوارم تونسته باشیم کمکت کنیم :wink-:
Back to top Go down
رابعه
شاگرد ممتاز
شاگرد ممتاز
رابعه

تعداد پست ها : 207
امتیازات : 328
اعتبار و شهرت : 45
مکان : زير سايه خدا

پرنس جامیونگ گو Empty
PostSubject: Re: پرنس جامیونگ گو   پرنس جامیونگ گو Icon_minitimeThu Feb 25, 2010 3:49 am

خوب اينم اطلاعات سريال

نام سريال : 왕녀 자명고 / Princess Ja Myung Go

* ديگر نام ها : The Royal Princess of Ja Myung Go / The Story of Self Destruction
* ژانر: Historical, period, romance
* شبکه سازنده : SBS

پرنس جامیونگ گو Photo82794(1)

این افسانه مربوط به بیش از 2000هزار سال پیش میشه که در زمان پادشاهی نانگ ناگ طبل آسمانی جا میونگ ( پرنسس جا میونگ گو) وجود داشته که موقع حمله دشمنان خود به خود به صدا در میومد . البته شاهزاده خانم جا میونگ در اون طبل نقشی نداره و مردم اون طبل رو به جا میونگ دختر شاه نسبت میدن.

شاهزاده جامیونگ و خواهرش شاهزاده ناک رانگ در یه روز و از یه پدر و دو مادر متولد شدن . پیشگوییهایی در مورد این شازدهها وجود داره که همزمان یکی از این اونها باعث نابودی کشور میشه دیگری برای نجات کشور تلاش میکنه .مادر شاهزاده ناک رانگ با استفاده از قدرت خانوادگی اش موفق میشه که دخترشو ،شاهزاده نجات دهنده کشور معرفی کنه و شاهزاده جامیونگ که در این بین به عنوان ویرانگر کشور بین همه معروف شده با کمک مادرش از مرگ فرار میکنه و بین مردم عادی بزرگ میشه و وفتی هویت واقعیشو میفهمه به قصر پادشاهی برمیگرده و بین درباریان ایجاد تنش و کشمکش قدرت میکنه .شاهزاده جا میونگ و پرنس هودونگ شازده گوگوریو (کشور جومونگ) به هم علاقمند میشند ولی تقدیر و سرنوشت نمیگذاره به هم برسن .

شاهزاده ناک رانگ هم به به شازده هودونگ علاقمند میشه و با دادن طبل جنگی آسمانیشون به اون زمینه نابودی ملتشو فراهم میکنه .شاهزاده جا میونگ برای نجات کشورش جنگ میکنه و سرانجام مجبور میشه که با عشقش شاهزاده هودونگ بجنگه...

پرنس جامیونگ گو 3s357kszlj1h30zni6hi

بازيگران

* Jung Ryu Won as Princess Ja Myung
* Park Min Young as Princess Ra Hee / Princess Nak-rang
* Jung Kyung Ho as Prince Hodong)
* Yeo Jin Goo as Hodong (adolescen

پرنس جامیونگ گو Uqsal2hgeu89sf3a8qof
Back to top Go down
Sponsored content

پرنس جامیونگ گو Empty
PostSubject: Re: پرنس جامیونگ گو   پرنس جامیونگ گو Icon_minitime

Back to top Go down